O nas

Stolarski - producent drzwi i okien

Firma Stolarski z Będzymina obecna jest na rynku stolarskim od ponad 60 lat.

Produkujemy stolarkę otworową – drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna, listwy wykończeniowe, oraz elementy schodów.

Doradzamy i konsultujemy z naszymi Klientami najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz. Swoimi doświadczeniami dzielimy się podczas imprez targowych odbywających się na terenie całego kraju.

Profesjonalne doradztwo

Wieloletnie doświadczenie Naszej firmy i ciągłe pogłębianie wiedzy na temat technologii drewna, daje naszym klientom gwarancję wyboru najlepszego projektu drzwi. Nasz konsultant to osoba wyjątkowa, pochodząca z wielopokoleniowej rodziny stolarzy, która z pasją wprowadzi Państwa w tajemniczy świat drewna. Swoją wiedzę pogłębiła na wydziale technologii drewna SGGW i wciąż rozwija swoje kompetencje. Nasza oferta dotycząca drzwi i okien zostanie przedstawiona Państwu w sposób profrsjonalny.

Nasza historia

Od ponad pół wieku nasz zakład produkcyjny aktywnie działa na rynku stolarskim. Powstał on w 1956 roku z inicjatywy Kazimierza Stolarskiego z zawodu stolarza budowlanego i kołodzieja. Początkowo była to firma jednoosobowa, zajmująca się produkcją wozów konnych oraz stolarką budowlaną. W 1978 roku został przejęty przez syna – Wiesława, który zajął się dalszym rozwojem firmy. Kontynuujemy rodzinne tradycje. Już trzecie pokolenie pogłębia swoją wiedzę na temat technologii drewna. Stale poszukujemy nowych pomysłów inwestując w technologię oraz miejsce pracy.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu
  • Szeroki wybór wzorów i kolorystyki
  • Wykonywanie pomiarów w terminie dogodnym dla Klienta
  • Wysoka jakość realizacji
  • Posiadamy stosowne certyfikaty jakościowe zgodnie z PN-89/B-01022, Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6912/2006 oraz certyfikat dokumentacji systemowej znakowania CE drewnianych okien i drzwi balkonowych grupy przedsiębiorstw G-U zgodnie z normą produktową DIN EN 14351-1.

    Odtwórz wideo

    Bezpłatna wycena!